Pamatujete? Johana chtěla kdysi Romana a nestydatě spolu flirtovali!

Zatímco Johana se svým přítelem Petrem prožívají klidnější a zamilované období, většina z nás zapomněla na to, že Johana byla kdysi pořádně zamilovaná do Romana. Ten jí to se svým mistrovským flirtováním rozhodně neulehčil. Podívejte se na video.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu jsme se vás ptali, zda si pamatujete na to, že Roman byl kdysi obětí touhy Johany Skálové a dostali jsme překvapené reakce. Tak si pojďte připomenout jednu z hodně zábavných linek seriálu, kdy teprve začínal.

Johana se už někdy ve třetím a čtvrtém dílu Přístavu na první pohled zamilovala do pohodáře Romana Mareše, společníka jejího táty. Bývalý fotograf Roman má s ženami velké množstvé zkušeností. Dalo by se říci, že ženy jsou jeho koníčkem, což se také ukázalo u Terezy Skálové. O tom ale později.

V pátém dílu Přístavu už to mezi čtyřicetiletým Romanem a dvacetiletou studentkou práv přímo jiskřilo. Možná to bude tím, že Roman bral takové flirtování jako zábavnou hru, nezkušená Johana jako zamilování.

Když však přišlo do tuhého, Roman v pokusech Johany o sblížení vždy couvl. Vysvětlil jí, že jeho přátelství s otcem Markem Skálou, který jejich sblížení odsuzoval, je pro něj důležitější. Johana to dlouho nechtěla pochopit, dokud se neobjevil Petr Dvořák jako místní vodák a bývalý student gymnázia, kde její táta učil tělocvik. Láska byla po několika peripetiích na světě.

S Romanem si zahrál osud víc, než by čekal

I s Romanem si nakonec osud zahrál tak, jak by to nečekal. S Markem se vsadil, že z jeho chladné ženy probudí zase "tu holku", do které se Marek zamiloval. Bohužel nepočítal s tím, že ona sama ho učaruje. Před Romanem tak dlouho stála otázka, zda dá přednost přátelství, nebo lásce. Nakonec vyhrály obě dvě možnosti najednou.

Seriál Přístav můžete sledovat každý pátek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.