Páteční Přístav čeká komediální rvačka kvůli žárlivosti

72. díl Přístavu uvidíte už v pátek večer ve 20.15. Tento díl bude zase naprostou komediální podívanou. Céčko se vrací se svou Milenkou do Přístavu, s ním přichází i Pyšta s bolavým zubem...

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Anča prodělá neskutečný šok, když zjistí, že někdo ukradl její milovanou buginu. Nečekaným nálezcem je Pátek, což u spousty lidí vzbudí silnější či slabší nedůvěru. A my vám už teď na webu přineseme ukázku, co se vlastně stalo. Těšte se na vtipnou scénu mezi Mili a Radimem. A aby náhodou nebyl klid nikde a u nikoho, dělá Petr problémy kvůli tomu, že Johana plánuje odjezd do Anglie.

Šimáček se zbláznil

Korunu všemu nasadí Šimáček, který se rozhodne předstírat šílenství, aby se vyhnul trestu. A zcela nečekaně mu poslouží krávy v Pátkově péči. Ještě nečekanější je ale Drtinův piknik pro Velkou Lindu, na kterém ji překvapí nečekaným prohlášením.

Petr se snaží žehlit hádku s Johanou

V posledním 71. dílu Přístavu jste mohli vidět, že Petr Dvořák se dost nehezky pohádal s Johanou, protože žárlí na manažera Lukáše. Podle něj s ním Johana nestydatě flirtuje. Doma v Praze je pořádně hustá atmosféra, Petr si uvědomil, že to trochu přehnal a snaží se u Johany vše vyžehlit. Ta mu nechce odpustit zadarmo.

Nakonec s ním ale plánuje prázdniny v Londýně. Johana chce, aby s ní jel i Petr alespoň na čtrnáct dní. Petr rezolutně odmítne. A to bude dalším tématem sváru.

Rvačka kvůli milence

Céčko se vrátil do Přístavu i se svou náročnou milenkou. Ta v Přístavu na chvíli osiří, protože Céčko hraje s ostatními muži volejbal. Ona se má starat o zedníka Pyštu, jenž trpí se zubem nahoře na pokojích. Milence Céčka půjde pomoci s vyměněním obvazu místní saxofonista. Céčko zjistí, že ti dva jsou na pokoji sami a strhne se pořádná bitka!

Podívejte se na Přístav už v pátek ve 20.15 na Primě.

Těšte se na další páteční díl Přístavu už ve 20.15 na Primě!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.