Pepa jde na spermiogram a má v kalhotách!

Pepa jde na spermiogram a má v kalhotách!

Pepa se společně s Pavlínou o dítě snaží už poměrně dlouho a výsledky žádné. Oplodňovací dovolená u moře také nevyšla, a tak se Pepa tajně chopí situace a rozhodne se jít k lékaři. Pro muže naprosto nevídaná a odvážná věc. Pepa se však zubaři Jonášovi přizná, že se strašně bojí. Jonáš se mu snaží poradit, aby jeho testy dopadly dobře. Jeho rady jsou však víc jak úsměvné. Plozením malého Krupičky už se také zabývá celá Zátoka, protože Pepa hledá radu u každého.

Johana čeká, Milenka čeká

Johana hypnotizuje svůj mobil, zda ji Petr, který odjel zpátky do Prahy za svou přítelkyní, neodepsal. Johana na něj stále myslí, on viditelně ne. Milenka ji znovu radí, ale marně. Přítelkyně Radima má teď však daleko větší problém. Chce od Radima novou pračku, protože ta její vypadá jak z druhé světové války. Radim ji však nabídl jinou alternativu - koupí jí valchu. Milena se snaží spřátelit s Krupicí.

Olga se vrací

Olga se po velkých zdravotních komplikacích vrací do Špičky za svou rodinou. Je připravená se znovu postará o svou rodinu, s překvapením zjišťuje, že rodina se dost dobře obešla bez ní. José společně s dětmi se o malou Klárku starají vzorně a Olgu nechtějí k dítěti ze zvyku skoro ani pustit.

K Josému jako vždy dojde Ivana Braunová, která se sem tam o Klárku stará. O té však Olga vůbec neví a vznikne pořádně trapná situace, která závání i pořádným žárlením. Olga se pak jde přeptat do Přístavu Romea, co se dělo s Josém během její absence doma...

Marek Skála se vrací domů

Alespoň na chvilku. Marek jede pro zimní oblečení do Prahy, kde se potká se svou manželkou. S tou nemluvil od doby, kdy si společný přítel František přišel říci "o její ruku" Markovi. Ti dva si konečně promluví...

Přístav uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.