Pepa Krupička předvede v pátek romantické a vášnivé gesto!

Co uvidíte v pátečním Přístavu? Krupička sice okouzlil minulý díl Koblihu, ale ta má i přesto (nebo právě proto) o Pepovi pochybnosti. Milena si nechavá přešít šaty z Číny a její budoucí manžel stále sleduje podivného cizince...

V 58. dílu, který uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15 se bude dále rozehrávat příběh Koblihy, jež odjela do Přístavu na slavnostní večeři s Pepou. Ten na ní chtěl zapůsobit, a připravil jí dokonce i pokoj romanticky vyzdobený. Kobliha však narazila, když chtěla, aby s ní Pepa strávil noc. Pepa se noblesně vypařil a ani druhý den ráno není k zastižení.

Galantní gesto se však v tomto případě minulo účinkem. Kobliha si začíná myslet, že má Pepa nějaké sexuální problémy. Se svou myšlenkou se svěří Tereze, která se Pepy přímo zeptá. A vy se můžete těšit na parádní mužská gesta a dokazování mužnosti!

Podobné články

Krupice v Zátoce trpí

Krupice se s Markem před pár dny vrátila do Zátoky po neúspěšném pokusu rozjet podnikání. Kadeřnictví se Krupici nevyvedlo, protože investovala peníze do místa, které ještě oficiálně neměla zakoupené, a jak se ukázalo, ústní domluva a důvěra nestačila. Kadeřnice je ze všeho otrávená, nakonec jí nezbylo nic jiného, než rozjet kadeřnictví v Přístavu. Tam si ale vjíždí do vlasů s Milenou, která ji od nepaměti nemůže vystát.

Krupice zkrátka nemá náladu a odnese to i Marek. Majitel Přístavu ji chce pozvat na oslavu narozenin Johany, ale Krupice odmítne. Tímto gestem tak dost naznačí, jak to ve vztahu s Marem vlastně vše cítí.

Milenka se svatebních šatů z Číny nevzdá

Milenka si objednala svoje svatební šaty z Číny a Braunovky je příliš neschválily, Milence je dokonce musely zvětšit, protože čínské velikosti odpovídají úplně jiné postavě než jaké mají české ženy. A teď se ukáže další problém šatů, Milenu strašně koušou. Ta je ale rozhodnutá je za každou cenu vynést, protože stály 4000 korun.

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.