Pepovi se blýská na lepší časy, má předčítačky

V pondělním Přístavu jste mohli zaregistorvat, že Pepův nový byznys "autoservis pro ženy" má úspěch. Ženy se však doslechly i o tom, že jejich automechanik je čerstvě volný, a tak začíná souboj, která ho polapí. Co dalšího uvidíte ve středu ve 20.15 v Přístavu?

Pokračování Přístavu uvidíte ve středu. Dvorek místního automechanika je přeplněn auty od dam, které potřebují opravit (ony i jejich auta). Pepa si tak možná vybere budoucí partnerku mezi svými klientkami. Mezi těmi se také rozkřiklo, že Krupička miluje předčítání knih. Tak to měli ve zvyku vždy před usnutím s manželkou Pavlínou. Pepovo štestí se samozřejmě rozkřiklo. Co na to říká jeho bývalá manželka Krupice?

Krupice a Tereza v jednom Přístavu

Krupice se na chvíli vrátila za Markem do Přístavu a jeho dny začínají být o něco pozitivnější. Manželka Marka, Tereza, pro změnu přijela za Romanem a v hospodě tak, co se atmosféry týče, trochu přituhuje. Konečnou je pro Terezu moment, když uvidí šťastného Marka tančit s Krupicí. Tereza je ze svých pocitů zmatená. Miluje ještě Marka? Dokonce se rozhodne vše říct Romanovi. Ten pro ni má jednoznačnou odpověď.

Míra našel pro Ivanku svatební šaty

Míra nedávno požádal Ivanku, matku svého dítěte, o ruku a na svatbu velice spěchá. Vynalézavý prodejce totiž chce jako svatební dar získat matčin dům, který mu jeho vlastní matka příslíbila v okamžiku, kdy se s Ivankou ožení. Ivanka si svatbou není vůbec jistá a pokouší se jí vyhnout, zatímco Míra už jí sehnal několik svatebních šatů. Všechny jsou ale zcela nepoužitelné.

Snaživá manažerka vyjádří své city k Josému

Umělecká manažerka Sylva je znovu hostem na statku u Drozdových. Přiveze unaveného Dana z natáčení filmu. Během intimního rozhovoru s Josém se mu Sylva svěří, že k němu něco cítí. José zpočátku její náznaky nepochopí, ale během popíjení vodky mu opuštěná Sylva svoje záměry prozradí. Jak se opuštěný José zachová? Podvede znovu manželku Olgu?

To uvidíte už ve středu na Primě v Přístavu ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky svatba

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.