Petr s Johanou najdou Marka a Terezu po jejich rozvodu namol!

Na Marka s Terezou čeká další kapitola života, kterou je zapotřebí uzavřít. Ani jeden z nich se však necítí na tak obrovskou osobní změnu připravený. Jak jejich rozvod dopadne? Johana s přítelem Petrem se vracejí z hor a rodiče najdou v poněkud podroušeném stavu. Podívejte se na scénu z Přístavu.

Ani jeden z manželů si do poslední chvíle neuvědomoval, jak těžký krok to bude. Dokud den D nepřišel. Marek v kvádru odchází z Přístavu, který vybudoval kvůli novému životu. Tomu starému ale nechce říct sbohem.

Rozvod Marka a Terezy

Oba dva jsou zaskočeni rychlostí soudu a faktem, že momentálně je už nic nespojuje. Tereza dokonce chce, aby si Marek nechal klíče od jejich pražského bytu, který připadl do jejího vlastnictví. Marek přiznává, že je z celé akce dost rozpačitý. Čerství exmanželé se rozhodnou nepoddat se smutnému okamžiku jejich života, ale uzavřít tuto kapitolu poněkud veseleji.

Johana s Petrem se vracejí z hor a najdou rodiče v mírně "upraveném" stavu. Marek s Terezou rozvod pořádně zapili a jsou samý vtípek. Johaně všechno řeknou bez okolků, a ta si udělá zoufalou legraci na téma "rozvodový sex".

To však bude tématem i v Přístavu, kde na rozvedenou dvojici čekají jejich partneři. Roman s Krupicí netuší, co se děje, protože čerství exmanželé nezvedají telefony. Ráno se rozhodnou zjistit, co se stalo, a do pražského bytu dorazí poměrně zaskočeni...

Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu, který uvidíte na Primě ve 20.15.

Co dalšího uvidíte na Primě ve středu v dalším dílu Přístavu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.