Petr se rozešel s Johanou dost netaktně, sledujte celý díl Přístavu na PrimaPlay

Nestihli jste páteční díl Přístavu? 71. díl byl plný odvážných rozhodnutí, kterých někteří budou možná litovat. Petr se dost nešťastně rozešel s mladou Johanou, protože na ni žárlí, zatímco Pepa se rozhodl přivítat nového bratra Drtina klasickým způsobem – alkoholem!

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Fotka, která nešťastně zachycuje Johanu v objetí s Petrovým manažerem Lukášem, rozhodla o osudu jejího vztahu. Petr má všeho dost a odchází nejen z Přístavu, ale i ze života Johany. Je to opravdu konečná?

Od té doby, co Ivanka Braunová utekla od oltáře, Míra Šimáček, ženich, se z toho nemůže vzpamatovat a zůstává u Pátků, zatímco Ivanka nevychází z domova. Míra se však odhodlá k jedné hodně zoufalé věci. Co na to Ivana? A jak to bude dál pokračovat s Josém?

Podívejte se na celý díl online na PrimaPlay!

Těšte se na další páteční díl Přístavu už ve 20.15 na Primě!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.