Petr se vrací za Johanou. Johana se prý chová jinak než ostatní holky

Přístav – Petr se vrací

Bude to láska s velkým L.? Johana se na první pohled zamilovala do studenta a muzikanta Petra. Ten má však doma přítelkyni. Její návrh na polibek před pár dny odmítl. Teď se ale vrací se zajímavým zjištěním. Podívejte se na středeční scénu z Přístavu.

Johana celé pondělí hypnotizovala telefon, zda jí nenapsal Petr. Její přání bylo vyslyšeno. Muzikant Petr se vrátil a dokonce za důvodem, kterého možná i jeho samotného překvapilo. Typický muž, dalo by se řici.

Petr si totiž uvědomil, že Johana není jako ostatní holky. Na telefonu má desítky zpráv denně od fanynek. A Johana? Neuhání ho. Johana sice jeho absenci v Přístavu slušně protrpěla, ale rozhodně by mu to nepřiznala. Mladý muzikant tedy přijede Johanu navštívit a něco jí navrhne...

Podívejte se na celou scénu ze středečního Přístavu. Středeční Přístav uvidíte ve 20.15!

Co dalšího uvidíte ve středu? Podívejte se na upoutávku:

Středeční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.