Petr se vrací za Johanou. Johana se prý chová jinak než ostatní holky

Přístav – Petr se vrací

Bude to láska s velkým L.? Johana se na první pohled zamilovala do studenta a muzikanta Petra. Ten má však doma přítelkyni. Její návrh na polibek před pár dny odmítl. Teď se ale vrací se zajímavým zjištěním. Podívejte se na středeční scénu z Přístavu.

Johana celé pondělí hypnotizovala telefon, zda jí nenapsal Petr. Její přání bylo vyslyšeno. Muzikant Petr se vrátil a dokonce za důvodem, kterého možná i jeho samotného překvapilo. Typický muž, dalo by se řici.

Petr si totiž uvědomil, že Johana není jako ostatní holky. Na telefonu má desítky zpráv denně od fanynek. A Johana? Neuhání ho. Johana sice jeho absenci v Přístavu slušně protrpěla, ale rozhodně by mu to nepřiznala. Mladý muzikant tedy přijede Johanu navštívit a něco jí navrhne...

Podívejte se na celou scénu ze středečního Přístavu. Středeční Přístav uvidíte ve 20.15!

Co dalšího uvidíte ve středu? Podívejte se na upoutávku:

Středeční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.