Petrovi hacknuli Facebook, manažer ho vyrušil v nejlepším s Johanou!

Přístav II (11) – Petrovi hacknuli Facebook

To Petrovi ještě scházelo. V posteli s Johanou tohle rozhodně nečekal. Podívejte se na exkluzivní videoscénu z pátečního dílu Přístavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Petr se probudí do krásného dne, který mu hned zkazí jeho manažer Lukáš. S Johanou má sladkou chvilku v posteli, když do pokoje vrazí Lukáš totálně vytočený.

Řve něco o tom, že si Petr zkazil celou kariéru. Dvořák nechápe. Manažer si myslí, že Petr napsal na svůj profesionální Facebook opravdu nechutný vzkaz o svých fanynkách. Nicméně Petr o ničem neví. Znamená to, že mu někdo hacknul facebookový profil. Petr se nemůže ani přihlásit a vše smazat, hacker změnil heslo.

Na svůj moment čeká Martin Pátek

V Přístavu už na Johanu čeká ráno Martin Pátek, který se ji stále snaží sbalit. Na to Johana rozhodně nereaguje, ale když jí nabídne pomoc s facebookovým profilem Petra, domluví se na schůzce u něj v dodávce.

Podívejte se na Primu už tento pátek, kde uvidíte ve 20.15 nový díl Přístavu!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.