Po kom se vám bude během prázdninové pauzy v Přístavu stýskat nejvíce? HLASUJTE!

66. díl Přístavu ohlásil začátek prázdnin. Přístav dopřál svým divákům prázdninovou pauzu a na televizní obrazovky se vrátí na podzim jako ostatní seriály a televizní pořady. Po kom se vám během prázdnin bude stýskat nejvíce? Hlasujte!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Přístav začal před necelým rokem, aby vám nastínil pohodovou atmosféru za Prahou, přesněji v chatové osadě jménem Zátoka. Tam se rozhodl vytvořit svůj přístav jménem Přístav utečenec z velkoměsta Marek Skála. Bývalý hokejista a učitel tělocviku v Zátoce začal nový život společně se svým kamarádem z dětství Romanem. Oba dva začali vést hospodu a penzion Přístav, kde se denodenně potkávají s roztodivnými postavičkami chatové osady.

Každý obyvatel Zátoky je něčím speciální, a proto se rozhodně nenudíte. A my se ptáme, po kom se vám bude stýskat nejvíce?

Přístav funguje i o prázdninách...

Musíme vás upozornit i na to, že Přístav se natáčí i během prázdnin, takže rozhodně můžete čekat další novinky a informace, na co přesně se můžete těšit na podzim. Sledujte nás na našem webu nebo na Facebookových stránkách.

Hlasovat můžete tady:

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.