Pohled do budoucnosti Přístavu: Petra Čtvrtníčka čeká líbání s krávou!

Na Boba Klepla čeká v seriálu TV Prima Přístav opět jeden záludný úkol. Bude muset podojit krávu. A tento úkol nezůstane bez následků – kráva ho ohodí lejnem. To Petr Čtvrtníček s ní natáčel mnohem zajímavější obraz – scénu líbací.

Krávu, vlastně krávy dvě, dostal na hlídání Radim Pátek, kterého hraje Petr Čtvrtníček. Ale jeho doménou je elektrika všeho druhu, krávy rozhodně ne. Proto zoufale bučící zvíře, které potřebuje podojit, přivede před hospodu Přístav, kde shání pomoc. A kde se zrovna naštěstí objeví zubař Jonáš, jehož hraje Bob Klepl.

Jak šlo dojení Bobovi Kleplovi?

„Krávu jsem nikdy nedojil, dneska jsem to dělal poprvé. Nechal jsem si od odborníků poradit, jak na dojení správně jít. Když jsme obraz zkoušeli, kráva na mě v jednu chvíli hodila bobek. No, bobek… spíš pořádnou kaši. Kráva se jmenovala Ája a byla milá, nebál jsem se jí. Ale koní se bojím. Byla to docela bizarní scéna, ale ještě bizarnější byla ta, když jsem hrál v převleku Batmana,“ říká Bob. Stejně bizarní byla paruka, kterou měl Bob Klepl přitom na hlavě. „Moje seriálová partnerka Arleta se rozhodla, že budeme společně hubnout. Ale Jonášovi se do toho nechce, tak vymyslel pomstu, že bude chodit po Přístavu s parukou a dělat všude ostudu. A paruku sundá, až když ona dá pokoj s dietou,“ vysvětlil Bob důvod své podivné pokrývky hlavy.

Kráva Ája se ukázala být velmi trpělivou herečkou a strpěla i to, když si s ní každý z herců dělal „selfíčko“. Čekala ji ještě jedna zásadní scéna, a to líbací, tentokrát s Petrem Čtvrtníčkem. „Krávu jsem už kdysi dojil, dokonce i kozu, ale to už je dávno. Teď už takový věci nedělám a dneska jsem na to měl Klepla. Tu pusu jsme s krávou trénovali a už to pěkně umíme. Ale nebude to pusa po francouzsku, jenom taková malá štípaná pusinka,“ vtipkoval Petr Čtvrtníček. „Která scéna byla zatím nejvíc bizarní? Nevím, nepamatuju si to a jsem šťastnej. Já se pak nechám překvapit u obrazovky,“ vysvětlil Petr.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY ONLINE.

Přístav můžete sledovat každý pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.