Poměřte si své znalosti s Martinem Dejdarem v Prima kvízech!

I na internetu si můžete změřit svoje IQ a to dokonce i se svými oblíbenými hvězdami jako je třeba Martin Dejdar, kterého můžete sledovat denně v Přístavu.

Zábavná vědomostní aplikace Prima Kvízy je vhodná pro všechny mobilní telefony i tablety. Zahrnuje nyní celou řadu nových her, můžete se také těšit na nové kvízy, témata a osobnosti. ZDARMA ke stažení je ZDE na www.primakvizy.cz

Jak aplikace Prima kvízy funguje:

V Prima Kvízech si zvolte svého protihráče a aplikace vám vybere vědomostní okruh. Zahrajte si proti svým přátelům nebo osobnostem naší obrazovky. Kromě oblíbenců ze seriálu V.I.P. vraždy si tak zahrajte třeba proti Zdeňku Pohlreichovi, Martinu Dejdarovi, Liboru Boučkovi nebo Jakubu Prachařovi a dalším celebritám.

Během hry vám dokonce změříme vaše PQ neboli Prima Kvocient.

Čím rychleji a přesněji splníte zadané úkoly, tím vyšší dosáhnete výsledku. Výsledky svého soupeře vidíte okamžitě.

Bavit se dále můžete otázkami na téma Česko, Osobnosti atd. Ve hře je obrovské množství různorodých témat a v rámci jednoho kola si můžete vyzkoušet rozmanité minihry jako je Tajenka, Doplňovačka, Seřazovačka nebo Stopka.

Dále tady najdete například otázky na pohádkové postavy, pohádky, večerníčky, knihy, kvízy či tajenky na české pořekadla, přísloví atd. Svoje PQ si jednoduše porovnáte v žebříčku se svými kamarády a protihráči.

NOVINKA v Prima Kvízech:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.