Pondělní Přístav: Rozvedeme se, ptá se Tereza Marka

V pondělí uvidíte další díl Přístavu. Máme pro vás dobrou zprávu, Roman se vrací ze svého nevolnictví v nemocnici a Milenka se do chodu Přístavu krásně zaběhla. Tentokrát půjde o to, aby dostala i práci kuchařky. Obstojí ve zkoušce? A obstojí Marek?

Marek na začátku dílu přinese své ženě a dceři do postele snídani. Johana je štěstím bez sebe, když se její máma objeví znovu v Přístavu. Studentka práv stále touží po tom, aby se její rodiče dali znovu dohromady. A tak ji pořádně naštve fakt, že za Terezou do Zátoky znovu přijel její nadřízený, který podle Johany její maminku svádí. Marek je naprosto v pohodě a to Johanu rozčiluje ještě víc.

Být, či nebýt spolu?

Tereza utíká z Prahy kvůli podivné výhružce v jejím bytě (na stole nalezla nábojnici), Marek se o ní stará jako kdyby do ní byl znovu zamilovaný. Tereza má radost, bude mít na Marka však několik otázek o jejich dalším soužití.

Kuchařské umění Milenky a líbačka se šéfem

Terezy nadřízený přijel, aby mu Ouško ukázal, jak správně ulovit sumce. Povedlo se, a tak Milenka dostane úkol, který ji má prověřit, zda bude v Přístavu zastávat i roli kuchařky (kromě role uklizečky). A Milenka ve své nové profesi bude mít zpočátku pěkný hokej! Je obdivovatelkou modrobílých šatů Terezy a chce je od ní koupit. Nabízí ji stopadesát korun. Tereza ji pak překvapí, když si její šaty Milenka zkouší v jejím pokoji.

Když Ouško přinese krásné ryby, chopí se Milenka práce a Marek ji nabídne profesi kuchařky v Přístavu. Milenka s ním pořádně smlouvá a nakonec ho políbí! To by se jejímu Radimovi asi nelíbilo...

Pepa chce zahřívat svoje spermie

Oplodňovací dovolená se sice nekonná, Pepa však neztrácí naději. Během jednoho ze svých melouchů dostal zaplaceno v naturáliích. Elektrická dečka pro důchodce by přeci mohla Pepovy spermie zahřát a vyléčit jejich neplodnost!

Míra se vrací k Ivaně

Míra, který Ivanu bil, se rozhodne za každou cenu k Ivaně vrátit. Někdo mu propíchne pneumatiky u auta a on musí řespat u Braunových. Manipulátor se rozhodne Ivanu svést. Podlehne mladá matka svému bývalému násilnickému příteli?

Přístav uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.