Povedlo se v Přístavu vyvolat ducha? Podívejte se na Prima Play!

Neviděli jste páteční Přístav a jeho díl č. 74 a chcete to napravit? V našem online archivu můžete vidět všechny seriály a samozřejmě i Přístav. Podívejte se na Prima Play, protože pátek byl ve znamení černé magie.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Snažení lidí ze Zátoky rozhodně nevyšlo vniveč. Vyvolat ducha starého Krupičky, jenž je otcem nejen Pepy, ale také novináře z Kanady (Drtina) se povedlo. V tom jim pomohla Milenka, která se věnuje duchařským záležitostem. Svolala duchařský večírek v Přístavu a budou vyvolávat zesnulého Krupičku. Do Milenky se duch Krupičky do konce převtělil, takže o zábavu je postaráno.

José Pivoda pořádá orgie a Ivanka s ním nemluví - žárlí

Do Přístavu se vrátí mladé dívky, které minulé léto (v prvních dílech Přístavu) flirtovaly s Romanem a Markem Skálou. Teď flirtovaly s Josém a José využil situace. Jenže v tom nejlepším do jeho pokoje přišla Ivanka, která se s ním chtěla sblížit.

Možná je po lásce, ale to posoudíte ve chvíli, kdy 74. díl uvidíte.

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.