Premiéra 67. dílu Přístavu: Ivana se Josého zeptá na vztah. Co jí odpoví?

V pátek 26. srpna uvidíte premiérový díl Přístavu. V tomto dílu se z Itálie vrací dvojčata Josého, aby se svým tátou strávili prázdniny. José tyto dny překvapivě tráví i s Ivanou Braunovou.

Před prázdninovou pauzou jste mohli vidět 66. díl Přístavu, kde Marek Skála dostal vážné ultimátum od Romana. Buď bude na 100% v Přístavu, nebo prodá Josému podíl hospody.

NEPAMATUJETE SI, CO SE DĚLO V MINULÝCH DÍLECH PŘED PRÁZDNINOVOU PAUZOU?

V 67. dílu, který uvidíte již 26. srpna v pátek ve 20.15 na Primě to bude trochu vřít. José a Ivana spolu znovu tráví čas a překvapivě dokonce i pod dohledem žárlivého budoucího manžela Ivany. Míra Šimáček je v klidu, což Ivanu během návštěvy zoo dost znervózňuje. I tak se ale Josého zeptá na dost osobní věc.

Josému přijíždí jeho dvojčata společně s malou Klárkou z italských Benátek, kde žijou se svou matkou Olgou. José je nervózní a snaží se vyrovnat exotickým Benátkám. Rozhodne se dětem zařídit zajímavý, ale pořádně náročný program. Při společně trávených chvílích se José dozví další informace o nevlastním italském tatínkovi dětí a zároveň milenci Olgy, což bude pro Josého těžká zkouška.

Premiérové díly Přístavu uvidíte už 26. srpna v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.