Přenech mi ženu, prosí rodinný přítel Marka Skálu

Marka Skálu v pondělním Přístavu tak trochu praští do hlavy tvrdá realita. Přijde za ním rodinný přítel, aby mu přenechal ženu. O sobě si však nechtěně poslechne daleko víc. Sledujte Přístav v pondělí ve 20.15 na Primě.

José zapíjí svou čerstvě narozenou dcerku Klárku v Přístavu, párty je pořádně velká. "Ta nebude mít v životě ani angínu," dušuje se Marek Skála v kuchyni, když párty v časných ranních hodinách končí. Druhý den je pro něj ovšem daleko náročnější, než by sám čekal.

Milenka v prádle

Když druhý den přijde do práce Milenka, která zase tolik nepila, a uvidí obrovskou spoušť, žádá si poloviční příplatek za mytí nádobí. Marek s obrovskou kocovinou s ní začne hádku, kterou nakonec vyhrají oba dva. Divíte se? Marek chce, aby odešla a přizná, že ji přijmul jen kvůli tomu, že se na ni pěkně kouká. Milenka se rozhodne jednat a začne vařit ve spodním prádle.

Milenka radí Johaně jak na kluky

Milenka má však momentálně i jinou roli než jen jako uklízečka v Přístavu. Viděla, že se Lukáš snaží Johanu sbalit, jenže Johana má zájem o Petra, který ji zase nechce. Staletá problematika má podle Milenky řešení. Prvotní problém u Johany je podle ní v tom, že se neumí oblékat. Což je s divokým vkusem Milenky poněkud úsměvné. Milenka se však nenechá a Johaně dokonce půjčí šaty a ukáže, jak má chodit. Pomůže to?

Bude Marek bojovat o svou ženu?

Když se ve dveřích Přístavu objeví rodinný přítel a nadřízený manželky Marka, má Marek prvotní strach o Terezu, které se nedávno dostala velice nebezpečné výhružky kvůli případu, jež řeší jako soudkyně. Terezin nadřízený jde však poprosit Marka o dost podivnou prosbu. Chce, aby Tereze Marek konečně řekl, že ji oficiálně opouští, aby mohla být Tereza šťastná (s ním). Marek se s ním popere, ale taková prosba mu vloží pořádného brouka do hlavy. Podvádí ho Tereza? Miluje ho vůbec ještě? Miluje on ji? Měl by ji opravdu nechat jít?

Přístav uvidíte už v pondělí na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.