Přijme Tereza nekalou nabídku Draka?

Přístav II (9) - upoutávka

Nový majitel Přístavu, Adam Drak, má pletky s policií a Tereza Skálová by ho měla soudit. Porušovala by zákon, protože je podjatá, ale Adam Drak ji začne vydírat fotografií z minulosti. Podlehne Tereza strachu? A co na to její dcera Johana, která se vrací z Anglie?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Tereza dostala od Adama Draka nůž na krk. Martin Pátek hacknul její e-mail, kde nalezl fotografii z minulosti. Tam je Tereza polosvlečená s muži, kteří jsou teď významní politikové. Tereza nejdřív veškeré vydírání odmítá, ale začíná ji pohlcovat strach. Drak na ni stále tlačí. Jak se rozhodne?

Johana se vrátila

Dcera Terezy se konečně po několika týdnech v Anglii vrací zpět domů. Nejvíc se na ni těší její přítel Petr, který byl celé léto dost nešťastný. Pro Johanu je spoustu věcí nových, místo do bytu se vrací do domu v Zátoce.

V každém případě její ženská intuice tuší, že se v Zátoce něco děje. Petr se poněkud lekne, aby nepřišla na jeho eskapádu se spolužačkou Petrou, která se ho snažila svést ve stanu, když byl úplně namol. Johana si však všímá netradičního vztahu mezi její mámou a Drakem. A její první setkání s Drakem je také pořádně podivné.

Podobné články

Martin nepadl daleko od stromu

Martin Pátek, mladý synátor Radima, se potatil. Radim Pátek je po celé Zátoce známý jako největší podvodník a vyžírka. Martin je ale o něco nonšalantnější a charismatičtější podvodníček, takže když na něj jeho otec chtěl aplikovat stravenky na snídani, zařídil se po svém. Martin stravenky na měsíc rozdal štamgastům z Přístavu, a tak Mili a Radima ráno čeká překvapení a početná návštěva dožadující se kus žvance.

Lesby se vracejí, je Roman táta?

Romana v Přístavu čeká překvapivá návštěva. Objevila se jeho bývalá přítelkyně, které chtěl kdysi pomoci a spal s ní, aby mohla mít se svou partnerkou dítě. Celá akce byla pro Romana ovšem tak traumatická, že by na ni co nejraději zapomněl. Přítelkyně se vrací a Romana zajímá, jestli je těhotná. Je viditelné, že napoprvé se nepovedlo. Roman dostane nabídku akci zopakovat.

Přijme nabídku? A co na to Tereza, která se s ním kvůli tomu málem rozešla?

Přístav uvidíte na Primě v pátek ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.