Seriály a filmy

27. listopadu 2015 09:07

Petra Kloidová

Přístav čeká soutěž v přejídání švestkových knedlíků

Přístav (27) - upoutávka

Přístav v pondělí čeká lehce kulinární soutěž. Klukům v hospodě zbyla mísa švestkových knedlíku a Pátek dostal nápad. Vsadí se se zubařem Jonášem, kdo jich sní víc. Co dalšího uvidíte na Primě ve 20.15 už v pondělí?

Radim si nedá pokoj, stále by potřeboval vyhrávat a rozhodne se vzít na souboj zubaře Jonáše. Ten totiž chce švestkové knedlíky, ale Radim s Milenkou mu je jen tak nenechají. Musí je totiž vyhrát! Nakonec se však směje naposledy hlavně Jonáš, protože Radim to se svou chamtivostí jako vždy přežene. Žranice se odehraje na křtu Ouškovy kihy receptů na ryby.

Osamělá Milenka a Pepa

Krupice je stále u moře a z Pepy je tak slaměný vdovec. Milenka mu však nasadí brouka do hlavy. Pepa přichází do Přístavu oslavit novou koupi domu. To mu sice Pavlína zakázala, ale on ji chce zkrátka udělat radost a vychovat v něm jejich společné děti. Tak si to alespoň krátkozrace plánuje.

Milenka mu však řekne, že kdyby ona měla takového chlapa, který se o ní postará a dokáže peníze vydělat, že by se k němu chovala rozhodně lépe než Krupice. Pepa si to vezme osobně a urazí ho to. Večer se k osamocené Milence (Radim má noční službu) vrátí a ptá se ji na to znovu.Pepa u Milenky stráví noc, což vyvolá poprask.

Tajné randez vous Terezy a Romana

Milostná aféra Romana s Terezou nabírá na obrátkách. Roman už nevydrží bez Terezy ani minutu, proto se ti dva neustále tajně setkávají. Jejich tajná dostaveníčka však nebudou mít dlouhého trvání. Ti dva se totiž setkávají nejen v pražském bytu Skálových, ale i v přírodě v Zátoce, nebo dokonce v jednom z pokojů penzionu Přístav. Je jen otázkou času, kdy na to Marek přijde.

Marek Skála teď nemá moc veselé období, jeho city ke Krupici se komplikují, protože Krupici čeká vysněný život v domě s Pepou za Prahou. Co on? Terezu ztrácí a jeho večery jsou dost prázdné, pokud je nenaplní alkoholem.

José a Ivana

José přijde nabídnout Ivaně, že by ji chtěl dále malovat, ale Ivana odmítne. Je jí jasné, že by to Míra rozhodně neschválil. Míra je v rozhovoru přeruší a začíná mu docházet, že ti dva mají tajemství. Doma pak vypátrá obraz!

Další díl Přístavu uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.