Přístav chystá neckyjádu!

Přístav II (15) - upoutávka

Petr Dvořák se vrací z turné a má perfektní nápad. Po rally by měl Přístav uspořádat neckyjádu! Co dalšího uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15 v Přístavu?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Tereza dostane nabídku, která ji donutí změnit život. Na začátku Přístavu uvidíte, že se za ní staví její šéf, který o celém případu s Drakem věděl. Byla to zkouška, zda může být Tereza dobrým partnerem. Tereza by podle něj měla soudit politika, což je jeho kamarád a všichni potřebují, aby do vězení nešel. Tereza je pochopitelně šokovaná a vzteky bez sebe.

Jako soudkyně nikdy nechtěla být podjatá a teď jí to šéf přímo rozkazuje. Jak se Tereza zachová? Soudkyně řeší problém i s dcerou Johanou. Ta už je dospělá a má na celou problematiku jako budoucí právnička vyhraněný názor. Tereza se bude muset rozhodnout. Zůstane v soudnictví, nebo půjde dál?

José má puberťáky, nebo smrady?

Otázka, kterou sipokládají Ivanka a její matkao hadech. José přivítal hady z Itálie, kteří přijeli z Itále od jeho bývalé manželky Olgy.Za poslední dobu se dost změnily. José pátrá, zda je to puberta, nebo liberální výchova jejich matky. Braunovka se s jejich vychováním však nehodlá smířit. S Josém bude mít vážnou promluvu.

Johana dostala pozvání na rande

Během léta je Johanin přítel Petr neustále pryč kvůli festivalovým koncertům. Johana mezitím pracuje na brigádě jako kuchařka a číšnice v Přístavu. Má dost napilno, ale pravidelně ji svou přítomností oblažuje mladý syn Radima Pátka. Martin se rozhodl, že Johanu dostane za každou cenu.

Do kuchyně ji přinese puget lučního kvítí a mrkev. Johana však nestíhá, nemá na něj čas. I tak Martin využije situace a zeptá se jí, zda by s ním šla na rande. Johana váhá...přijme?

Radim chce Vilmě zhatit podnikání

Od doby, co je Milenka pryč, má Radim roupya neví, komu by zase uškodil. V Přístavu se mu však ukáže dokonalý objekt. A bude v tom hrát roli i jeho zraněné ego poté, co mu nová obyvatelka Zátoky, řekla o jeho sexuálních dovednostech.

Radim ji totiž prosil, aby před Mili nezmiňovala, že spolu něco měli. Vilma mu odvětila, že byl v posteli tak špatný, že si na to ani nepamatuje. To ale neměla dělat, Radim se jí pokusí překazit její podnikání se stánkem u řeky, kde turistům prodává nafukovací věci.

Podívejte se na Přístav ve 20.15 již tento pátek na Primě!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.