Přístav najdete online na Prima PLAY. Nejoblíbenější postava seriálu dala výpověď!

Nestihli jste páteční vysílání Přístavu? Ten můžete sledovat každý pátek ve 20.15, pokud nestíháte, na pohodový seriál se můžete koukat kdykoliv v našem online archivu Prima PLAY.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili se znovu brutálně pohádala s jejím novým šéfem Drakem. Ráno cestou do práce Draka ani nepozdraví, takové chování se nelíbí ani Romanovi. Mili se po další hádce v podstatě mezi dveřmi rozhodne udělat razantní řešení - dává výpověď.

Tereza ještě není stoprocentní

Tereza Skálová se rozhodla, že je čas vrátit se do práce. Roman Mareš, její přítel, rozhodně není nadšený, ale nechce Tereze bránit ve štestí. Ta však hned první den zjišťuje, že rozhodně není připravená. Bude muset vymyslet, jak bude všechno dál, protože to vypadá, že práci soudkyně už nebude moci dělat.

Nová žena Přístavu zamává se single mužem

Na plážiu Přístavu se zničehonic objeví krásná a temperamentní Vilma. Ta čeká na opravu auta u Pepy Krupičky. Vilma na první pohled zaujme i Šimiho. Vypadá to, že mezi Šimim a Vilmou to pořádně jiskří.

Přístav uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.