Přístav neotevře. Marek má těžkou depresi

Co uvidíte v pondělním Přístavu? Ten poprvé po dlouhé době neotevře. Roman odjel za Markovou manželkou do Prahy a opuštěný Marek Skála propadl v Zátoce silné depresi. Nebere telefony a štamgasti už myslí na nejhorší...

Když necháte muže koketujícího s alkoholismem se svým vlastním splínem, nikdy to nedopadne dobře. Marek možná tak těžkou depresi nečekal, ale udeřila. Udeřila v nesprávný čas, kdy je jeho nejlepší přítel s jeho manželkou v Praze a jeho přítelkyně daleko od něj. To všechno logicky navazuje na situaci, kdy si Marek zkrátka otevře flašku vodky, přestane topit a neotevře Přístav, aby se mohl sám utápět v bolestivém splínu osamění.

Štamgasti se o něj bojí, a tak se smutnou novinku ze Zátoky dozví i samotný spolumajitel Roman – toho času na dovolené. Roman okamžitě odjede do Zátoky, aby zjistil, co se s Markem stalo. Marek totiž klasicky nebere telefony.

Pepa se potřebuje odstřihnout

Pepa se bez své Pavlínky v životě poněkud ztrácí. Potřebuje hlavně společnost, protože jinak svůj čas tráví tím, že kouká na fotky, které zachycují společné chvilky s jeho manželkou. Milenka se na jeho skleslost nemůže dál dívat a poradí mu psychologickou pomůcku, jak se rychle vyhrabat z bolestivého rozchodu. "Pepo, prostě ji odstřihni, odšmikni jí hlavu a šlus," radí Milenka během hledání nůžek.

Autoservis pro ženy

Pepa Krupička však svou chuť do života možná nabere zpátky. Vymyslel totiž skvělý byznys plán. Jelikož ho vyhodili z práce, rozhodl se pracovat už jen na sebe a zaměřit se na cílovou skupinu, na kterou automechanici nemyslí. Na ženy, které auto chápou jen jako přemisťovací prostředek z bodu A do bodu B.

Ivana je nemile zaskočená matkou

Ivana je stále překvapená chováním Míry, který se snaží sekat latinu a plánuje společnou svatbu. Ale ještě víc je šokovaná zlepšením vztahů mezi jejím budoucím manželem a vlastní matkou. Braunovka byla od začátku silně proti Mírovi a měla k tomu dost pádné důvody. Proč k němu náhle změnila přístup?

Milenka se chce stát herečkou

V Zátoce se bude natáčet film a Milenka má už plány na to, jak se stát herečkou. Ve filmu bude hrát jednu z vedlejších, ale důležitých rolí i malý Dan Drozd. Milenka se připravuje na svou budoucí kariéru, jenže Radim ji nechce pustit, protože žárlí.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 v pondělí na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.