Přístav přivítá novou postavu! Závodnici raylley

Je usměvavá, pohodová a je jí všude plno. A velmi dobře se vyzná v autech. Taková je Betka Stanková v nové roli závodnice Jany Koblížkové, které se říká Kobliha, v seriálu TV Prima Přístav.

Kobliha přijede do Přístavu za svou sestřenicí Terezou, kterou hraje Vanda Hybnerová, pro právní pomoc. A vzbudí tam pozdvižení. Jejím velkým koníčkem jsou totiž závody rallye. A nejen že má ráda auta, ale dokonce je umí i opravovat. Což obzvlášť Pepu Krupičku (Martin Zounar) nemůže nechat v klidu.

„Kobliha je fajn holka, vdova s asi desetiletou dcerou. Pracuje sice v knihovně, ale jinak má trochu chlapské zájmy. Přesto není žádný babochlap, ale naopak sympatická a bezproblémová ženská, která díky svému netypickému koníčku rozumí nejen autům, ale i mužskému světu. Proto asi zaujme i Pepu Krupičku. Je mi moc sympatická,“ popisuje herečka.

Prozradíme, že Kobliha v seriálu Pepu Krupičku víc než zaujme. „Dáme se postupně dohromady. Já už jsem s Martinem v jiném seriálu hrála pár, takže se dobře známe. Na natáčení s ním jsem se moc těšila. Martin ve své roli Krupičky občas dost improvizuje. S tím já nemám vzhledem k tomu, že ho znám, problém. Ale někdy je pro mě dost těžké nerozesmát se. Když máte partnera, který je zábavný a rozumíte si, je to bonus pro vás i pro roli. A věřím, že to tak vnímají i diváci,“ říká Betka Stanková.

Jaký má herečka sama vztah k autům? Prý rozhodně ne takový jako závodnice rallye. „Naštěstí tu netočím žádné akční scény. Já bych si sama nevyměnila u auta ani kolo,“ přiznává herečka se smíchem.

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.