Přístav se rozjíždí. Marka navštíví ex-hokejka!

Nový primácký seriál Přístav, jehož dvě epizody jste mohli vidět vždy ve středu, vyplouvá vstříc divákům. Od tohoto pondělí uvidíte Přístav dokonce dvakrát týdně. Každé pondělí a středu ve 20.15!

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, uvidíte nově každé pondělí a středu. V pondělí 7. 9. tedy můžete sledovat třetí díl seriálu Přístav. A máte se na co těšit. Co se bude dít?

Do nově otevřené hospody přijíždí její úplně první zákazníci z města. V Přístavu si dá jedno vychlazené bývalý hokejista a kamarád Marka Pavel Císař. Pavel si po úspěšné kariérě v hokeji žije jako král. Do Zátoky přijíždí s mladou blonďatou milenkou. Nespokojenost městské slečny tak výrazně narušuje kolorit pohodové atmosféry v Zátoce. Pavel se však rozhodne u vody zůstat a přespat v horním patře hospody.

Bývalý hokejista je okouzlený atmosférou v Zátoce. Zvlášť tou "ženskou", která se pravidelně cachtá u vody. Zato Marek nemá na mladá ženská těla ani pomyšlení.

Marek skrývá tajemství

Dceru Marka napadne, že z horních pater Přístavu by se dal udělat penzion. Přístav je hned u vody a fotbalového hřiště, takže by to mohla být ideální lokalita. Johana se dokonce odváží i vařit v hospodě. Její specialita je rajská. Pomalu se s Markovým kamarádem Romanem sbližují. Z Johany se stává třetí parťák do party Přístavu.

Johanu, ale i svého manžela stále ještě hledá Tereza. Pořád netuší, co vlastně Marek dělá.

Johaně ale vysvětlí, že životní změna Marka nesouvisí jen s chutí začít nový život. Marek měl v Praze problémy, kterým utíká. A Johana si jich začala všímat také.

Kočičí rvačka v Přístavu

Ženská nevraživost mezi Krupicí a Milenkou stále vzrůstá. Milenka nemůže věřit vlastním očím, když si Krupice s manželem nakráčí do Přístavu ve stejných šatech, jako má ona. Rozdíl je v tom, že Krupice je nosí z donucení (aby svého Pepu neurazila), Milenka si je u Vietnamců vybrala sama. Milenka si to nenechá líbit a rozhodne se jednat.

Seriál Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.