Přístav uvidíte už dnes! Milenka chce požádat Radima o ruku

Seriál Přístav prošel vysílací změnou a 51. díl uvidíte už tento týden v pátek večer ve 20.15 na Primě. Pokračujeme dál v příbězích ze Zátoky. Urputná Milenka Hrdá se rozhodla, že už nechce být pouze přítelkyní a milenkou, ale manželkou!

Ještě před tím, než se zmíníme o Milence Hrdé, která svou ženskou hrdost nechá stranou, aby mohla požádat Radima Pátka o ruku, musíme zmínit, že hlavní postava seriálu Přístav zažije tu největší bolest. Marka Skálu totiž rozbolí příšerně zub. Vodka ani kloktání heřmánku nepomáhá a Marek se probouzí v noci s neuvěřitelně nateklou tváří. Pomůže buď pražská ambulance, nebo dr. Jonáš.

Osamělí vlci v Přístavu

Milenka je vzteky bez sebe, když vidí omámeného Marka Skálu po vytrhnutí osmičky. Marek nemá nikoho, kdo by se o něj teď hned postaral. I to jsou negativa života osamoceného "mořského vlka". V Přístavu se to totiž slaměnými vdovci jen hemží.

Promítání v Přístavu

Přístav také čeká promítání filmu, které zajistila filmová produkce Vraždy u řeky. Tam si zahrál malý Dan Drozd a Linda Jonášová stejně jako Milenka Hrdá. Milenka se celá třese na to, až se uvidí na plátně. A Linda pro jistotu na promítání ani nepřijde, pohádala se zase s Danem. Všichni jí domlouvají, aby byla na Dana už konečně milá. Linda má však svoji hlavu.

Libuše se vrátila společně s malou Emmou z natáčení na Slovensku. Na gauči najde zásnubní prsten, po kterém se shání Ivana. Drozdová má tak konečně důkaz, že José s Ivanou něco má. To zapříčiní hodně nepříjemností.

Na přestupný rok je žádání o ruku muže povoleno

Nakonec i Milenka obklopená v Přístavu láskou, ať už u Marka a Krupice nebo Romana s Terezou, zatouží po oficiální lásce. Rozhodne se Pátka požádat o ruku. Co Pátek řekne na svatbu, která vždycky zákonitě vleze dvojici do peněz?

Pátek však vydělal obrovský balík, když vypomohl Mírovi na akci "Šmejdů" a prodal důchodcům hodně věcí. Řekne Milence ano?

Petr je nezvěstný. Ne na dlouho!

V minulémdílu se Petr s Johanou tak pohádali, že Petr nepřišel domů. Johana zůstala sama v pražském bytě, protože její máma Tereza se raději na chvíli odstěhovala do Přístavu, aby jejich hádky nemusela poslouchat.

Johana je smutná celou dobu, zároveň je na Petra pořád naštvaná. Vadí jí, že Petr je věčně opilý na svých koncertech, vrací se pozdě domů a jeho fanynky ji zrovna nemilují. Jenže si neuvědomuje, že je to boj s větrnými mlýny.

Johana se následně dozvídá, že Petr se chce vrátit s prosíkem zpátky. Vezme ho budoucí právnička na milost?

Přístav uvidíte příští pátek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.