Proč chce Radim "kontrolizovat" Mili?

Přístav II (23) – Radim chce kontrolizovat Mili

Radim tají důvod, proč chce jezdit s Mili uklízet. Jenže Mili se jen tak nedá a pravý důvod zjistí. Kvůli tomu nemůže ani spát. Podívejte se exkluzivně na scénu z pátečního předposledního dílu Přístavu!

Radim potřebuje "kontrolizovat" Mili

Mili úspěšně pokračuje ve své firmě Milenka s.r.o. a uklízí po celé Zátoce a v Benátkách. Jenže její profesionalita se však jednomu pánovi nelíbí.

Když se Radim Pátek nenápadně snaží Milence v posteli domluvit, že s ní příště půjde uklízet a bude na ní dohlížet, aby se jí nic nestalo, Mili cítí, že za veškerou snahou stojí něco úplně jiného. Strhne se hádka, Mili vytasí svoje zbraně, aby z manžela dostala pravdivou odpověď. Nakonec se ukáže, že na její uklízecí schopnosti si stěžoval novinář Drtina v Přístavu. Mili prý toalety neuklízí řádně. Mili kvůli tomu nemůže spát. Druhý den si jde s Drtinou během oběda všechno vyříkat,

Pravdou však je, že Drtina se poslední dny rozhodně netváří, že by prožíval veselé období. S největší pravděpodobností žárlí na svou mladší partnerku, která se začíná sbližovat s Drakem. Drtina ví, že už má předem vše prohrané, protože mladá spisovatelka chce rodinu, kterou on odmítá.

Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu?

Podobné články

Přístav uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15!

Sdílejte článek