Proč Mili dostala padáka? Podívejte se na exkluzivní scénu z Přístavu

Milenka Hrdá - Pátková už patří do koloritu hospody Přístav. Proto je pro všechny šék, když dostane z Přístavu výpověď na hodinu. Kdo ji výpověď dal a proč? Podívejte se na exkluzivní ukázku z pátečního 78. dílu Přístavu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Mili v Přístavu vaří a uklízí. Je zkrátka holka pro všechno a padáka na hodinu rozhodně něčekala. Jenže ona ani z počátku netuší, co udělala špatně. A na její obranu za to nemohla!

Radim Pátek stále prodává pivo pro cyklisty před jeho chatkou. José si toho všimnul a upozornil na to Marka s Romanem, protože je to krajně podežřelé. A skutečně, Marek spočítá sudy piva v Přístavu – jedno chybí. Milenka o ničem netuší, i tak je to pro Romana a Marka poslední kapka. V Přístavu se zkrátka krást nebude!

Je to poslední scéna, kdy Milenku uvidíme?

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu!

Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.