Produkce mi nabízela dubla na šipku do vody, prozradila Vanda Hybnerová

Středeční díl Přístavu ukázal, že herectví někdy nemusí být jen o emocích, ale i o fyzických výkonech. Takové výkony si střihli Martin Dejdar a Vanda Hybnerová v epizodě Dluh. I přes nepřízeň počasí museli skočit do vody šipku, oba dva do toho šli vysloveně po hlavě, i když nemuseli.

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, uvidíte nově každé pondělí a středu. Pátý díl uvidíte už v pondělí.

Marek Skála (Martin Dejdar) utíkal z Prahy za novým životem, ale také od své manželky Terezy. Markův temný stín se však zjevil u hospody. Soudkyně Tereza v celé své kráse. V rukou dopis, že Marek dluží za kotvení hausbótu padesát tisíc. Tereza nakonec stráví na hausbótu noc, ale sama. Jejich manželská interakce se totiž zpravidla omezuje jen na bouřlivou hádku. Oba dva představitele hereckých rolí také čekalo pořádné prověření kondičky. Když uvidí Marek, že se Tereza snaží odjet s jejich hausbótem pryč ze Zátoky, rozhodne se skočit do vody a přeplavat půlku řeky, aby se k Tereze dostal. Tereza se rozhodne, že na hausbótu s ním dál nebude, a tak musí skočí do vody a plavat směrem k Přístavu.

Natáčení extreriérů má i svoje výhody

Natáčení v exteriérů se vždy setká s nadšením ze strany herců. Někdy to však nese i negativa. Nikdy nevíte jaké bude počasí a v jakých podmínkách zrovna budete natáčet. Takže kývnout na skočení šipky do vody byl trochu risk, když si vás seriálová produkce hýčká tak, že vám dokonce nabídne i dubléra.

Vanda Hybnerová si takové scény, jež by normálně nezažila, ráda vyzkouší na vlastní pěst:

"Překvapilo mě, když mi produkce volala, jestli chci dubla na scénu, v níž budu skákat z hausbótu do vody. Pobavilo mě to, protože na takový obraz se naopak hodně těším. Člověk běžně během natáčení českých seriálů nezažije, že by skákal uprostřed Vltavy oblečený do vody."

Přístav uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.