První poprázdninový díl Přístavu můžete vidět na PrimaPlay! Pepa zase zklamal Koblihu

V pátek 26. srpna Prima odvysílala premiérový 67. díl Přístavu. Přístav zkrátka ve svých příbězích ze Zátoky pokračuje dál! V našem online archivu se můžete podívat na všechny díly včetné toho nového.

O co jste v pátek 26. srpna v 67. dílu přišli?

Josého dvojčata společně s malou Klárkou přijela na jarní prázdniny zpět do Zátoky. José má nervy, protože jasně chápe, že se italským Benátkám, kde děti žijí společně s jejich matkou a novým přítelem, nemůže vyrovnat.

CELÝ DÍL MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMA PLAY TADY

Hadi pro Josého na konci celého dílu mají však hezkou zprávu.

Pepa se jako nevlastní otec snaží řádně rozmazlovat dceru Koblihy, která by si přála nebezpečnou buginu a jako automechanik ji samozřejmě dokáže dost snadno sehnat. Kobliha s tímto nápadem však rázně nesouhlasí, a tak Pepa buginu sežene bez dovolení.

Vypadá to, že ani Pyšta, rázný zedník, který poškodil vodovodní potrubí v Zátoce a má zaplatit plnou náhradu, se ze Zátoky jen tak nevzdálí. Ochrannou ruku nad ním drží nepříliš nadšený bratranec Céčko.

Sháňka však byla i po Markovi Skálovi, který se nejspíš odjel rozmyslet zpět do Prahy za Krupicí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.