První scéna z premiérového dílu Přístavu: Radim s Mili mají problém s Etikou!

Fenka vlčáka Etika je miláčkem manželů Radima a Milenky. Co se však stane, když Etika onemocní? Mili použije svou intuici a Radim všechno odmítá. Jenže Dr. Jonáš, samozvaný veterinář, je neúprosný...

Před prázdninovou pauzou jste mohli vidět 66. díl Přístavu, kde Marek Skála dostal vážné ultimátum od Romana. Buď bude na 100% v Přístavu, nebo prodá Josému podíl hospody.

NEPAMATUJETE SI, CO SE DĚLO V MINULÝCH DÍLECH PŘED PRÁZDNINOVOU PAUZOU?

Etika má svíčkovou dietu

Známý šetřílek Radim Pátek se společně s Milenkou budou muset plácnout přes kapsu. Jejich fenka, milovaná Etika, onemocněla. Mili jde za Dr. Jonášem, protože si je jistá, že ji bolí zuby a kvůli tomu nežere. Dr. Jonáš využije situaci pro vlastní pobavení a nakáže Etice držet masovou dietu (Etika do té doby žrala jen zbytky), tomu se Pátek brání, protože je to drahé. Ze strachy o Etiku však přistoupí na dietu, která spočívá v pojídání pravé svíčkové.

Co dalšího uvidíte v novém dílu po prázdninové pauze?

V 67. dílu, který uvidíte již 26. srpna v pátek ve 20.15 na Primě, uvidíte pokračování. Marek Skála ultimátum přijal a Roman čeká na jeho vyjádření. Mezitím Josému přijíždí jeho dvojčata společně s malou Klárkou z italských Benátek, kde žijou se svou matkou Olgou. José je nervózní a snaží se vyrovnat exotickým Benátkám. Rozhodne se dětem zařídit zajímavý, ale pořádně náročný program. Při společně trávených chvílích se José dozví další informace o nevlastním italském tatínkovi dětí a zároveň milenci Olgy, což bude pro Josého těžká zkouška.

Premiérové díly Přístavu uvidíte už 26. srpna v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.