Radim Pátek režíruje: Klapka a jedem!

Radim Pátek samozřejmě rozumí všemu, a tak nikoho nemůže překvapit, že začal fušovat i do řemesla filmařů, kteří momentálně v Zátoce natáčí film. A jak se dostal k práci režiséra? Snadno. Normálně ho totiž psychicky vydeptal až režisér kapituloval. Podívejte se na video ze středečního Přístavu,

Filmový štáb z Prahy natáčí v Zátoce kriminální film, kde hraje jednu z hlavních rolí - svědka násilného činu - malý Dan Drozd. Všichni občané Zátoky tak mají možnost se alespoň na pár sekund zapsat do dějin kinematografie v roli komparsu. Libuše, Milenka a Arleta společně s Emmičkou ztvárňují tzv. vesnické ženy. Tedy alespoň představu filmového štábu, jak by měly takové ženy vypadat.

To se však žádné z nich nelíbí. protože vypadají spíše jako babičky svých babiček než jako reálné ženy z vesnice.

Radim Pátek pronajal filmařům chatu, aby zde mohli natáčet. Jako majitel si hlídá, aby byl pořádek a během toho všeho filmařského snažení se rozhodl, že jim ukáže, jak se režírují všichni lidé na place. Podívejte se na zábavnou scénku, kdy se režisér rozhodne kapitulovat kvůli Radimovi Pátkovi.

Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu, který uvidíte na Primě ve 20.15.

Co dalšího uvidíte na Primě ve středu v dalším dílu Přístavu?

Sdílejte článek
Štítky klapka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.