Roman boural a musí to utajit před Markem

Pondělní Přístav bude zase plný vtipných dialogů. Pánové v Přístavu tentokrát chystají šipkový turnaj. Netuší ovšem, že Céčko si přiveze novou krasotinku, na kterou si bude brousit zuby Radim... Co uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě?

I Radima totiž čekají těžké chvilky, Milenka se mu totiž svěří, že se jí zdál sen o tom, že společně mají deset dětí. Radim to rezolutně odmítl, už jednoho syna má. Milenka však děti nemá žádné.

Když si Céčko přiveze s sebou novou milenku, rozhodne se milenku prozkoušet, dojde k pořádnému ošahávání, kterému zabrání až Milenka.

Pavlína nechce na gynekologii

Je to v podstatě podobný problém jako řeší Krupičkovi. Pavlína Krupičková by sice dítě také chtěla, ale ne se s vým vlastním manželem Pepou, o kterém začíná tušit, že on není tím pravým. Pepa ovšem trvá na tom, že si má Pavlína dojít ke gynekologovi, protože on je zdravý. Pavlíně udělá další scénu, až se za něj jeho vlastní žena musí stydět. Krupice naprosto netuší, jak má problém vyřešit a jde pro radu za Ivanou Braunovou.

Johana je bezradná kvůli Petrovi

Muzikant Petr stále píše Johaně, aby s ním jela na jeden hudební festival. Johana se ale bojí, že tam potká jeho přítelkyni. Všichni jí říkají, že je to hloupost, ale co když je její intuice správná? Johana tak volá mamince do Prahy, aby jí poradila...

Roman boural

Když Roman jede pro Céčka, který se vymluvil své milence, že má vyvrtnutý kotník (později vám vysvětlí proč), nabourá v Zátoce do jiného auta. Poběda ho chce pumpnout o slušné prachy. U všeho je Radim, který slíbí, že Markovi Skálovi nikdo nic neřekne. Udrží se?

To vše uvidíte na Primě v seriálu Přístav už toto pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.