Seriály a filmy

20. listopadu 2015 09:58

Petra Kloidová

Roman je zamilovaný do manželky svého nejlepšího přítele

Přístav (26) - upoutávka

"Tomu se říká láska, chlape," vysvětluje Roman Markovi, který si píše esemesky s Krupicí. Marek by to však v životě nepřiznal. A Roman? Ten se zkrátka přiznat nemůže. Zamiloval se do manželky svého nejlepší přítele. Co ještě uvidíte ve středečním Přístavu?

Marek začíná čím dál tím častěji chodit do chaty Krupice. Ti dva spolu flirtují a probíhají první více (či méně) nevinné doteky a polibky. Obzvlášť pro Krupici je to moment plný napětí. Pavlína se tomu nechce zcela podat, a tak si zařídí rychlý last minute do Řecka, aby si vyčistila hlavu.

Marek si něco jako rozvíjející se city k Pavlíně nechce připustit, i když esemeskováním s ní tráví všechen volný čas. I on má v těchto momentech v hlavě velký vykřičník. Pomalu sleduje, jak se jeho manželka, kterou před pár měsíci opustil, zamilovává do Romana, jeho nejlepšího přítele. Marek se momentálně ohání špatnou náladou a depresí z toho, co všechno se v jeho životě momentálně děje.

Roman prožívá zakázanou lásku

Roman Mareš se svým citovým vzplanutím nikdy nevyhýbal. Šel do všeho po hlavě a stejně tak jde za Terezou, bez které to už nemůže vydržet. A rozhodne se dokonce i zalhat Markovi, aby se dostal do Prahy za Terezou. Ta se momentálně stará o školou povinnou Johanku.

Johana prosí u špatné osoby

Johana se stále trápí tím, že Petr musí být v kontaktu s Alicí, která píše pro jeho kapelu texty. Johana se snaží vymyslet, jak by ambiciózní Alici odstranila z jejich společného života. A tak se rozhodne poprosit o pomoc Lukáše, kamaráda Petra, který je do Johany zamilovaný.

Ten její prosbu, zda nezná nějakého kvalitního textaře, bere jako největší urážku. Johana přece ví, že ji Lukáš miluje a ona chce, aby se postaral o jejich vztah. Muzikant a kamarád Petra odmítne a pořádně se naštve. Johana neví, jak problém vyřešit, ale možná jí dal Lukáš ten správný návod...

José maluje a miluje?

José stále maluje Ivanu a ti dva si spolu užívají skvělý čas, vše se děje tajně, aby se předešlo řečem v Zátoce. Problém je však už to, že Ivana začíná pociťovat, že to mezi nimi jiskří. Myslí si to ale i José? A co Olga? Ta se pokusí večer zpestřit jejich vztah, ale bohužel se to nepovede...

Podívejte se na Přístav už ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.