Seriály a filmy

19. července 2017 11:01

Petra Kloidová

Romana a Josého z Přístavu spojovala kdysi láska k jedné ženě. Poznejte jejich úplné příběhy!

Spolumajitel Přístavu Roman Mareš a charismatický malíř José Pivoda milovali stejnou ženu. Abyste poznali kompletní příběhy těchto postav společně s rodinou Drozdových (starosta, jeho manželka a děti Olgy), sledujte seriál Svatby v Benátkách online.

Seriál Svatby v Benátkách jste mohli sledovat před vznikem úspěšného seriálu Přístav. A právě ze Svateb v Benátkách přešlo několik seriálových postav, které pokračovaly ve svých příbězích.

Olga Drozdová, žena, která má tajemství

Ve Svatbách v Benátkách jste mohli v hlavní roli poznat sympatickou blondýnku Olgu Drozdovou, majitelku svatebního salónu, která vychovává dvojčata jako samoživitelka. Otec je neznámý, zná ho pouze Olga, která o něm nemluví.

Ačkoliv Olga zařizuje svatbu jiným ženám, sama nic takového nepoznala.

Její láskou je tak trochu ženatý podnikatel Filip, který neustále slibuje, ale sliby neplní.

PODÍVEJTE SE NA MILOSTNÝ ROMANEK MEZI OLGOU A FILIPEM VE SVATBÁCH V BENÁTKÁCH NA IPRIMĚ

Roman Mareš (Romeo), svatební fotograf do větru

Ačkoliv Romana znáte jako spolumajitele Přístavu, dlouhá léta pracoval jako svatební fotograf ve svatebním salónu, který vlastnila Olga Drozdová se svou kamarádkou Lolou (Alice Bendová).

Roman, v salónu mi nikdo neřekl jinak než Romeo, byl známý sukničkář, který měl na každém prstě jednu milenku.

Zasnoubení s Olgou

Dokud se nezamiloval do své šéfové Olgy Drozdové. Ta ho zpočátku odmítala, ale nakonec z toho byla láska jako trám. Zasnoubení proběhlo velice hravou formou, ostatně od Romea se to dalo očekávat. Vztah Romeo nakonec svým nezodpovědným chováním pohřbil.

PODÍVEJTE SE NA ROMANA A OLGU VE SVATBÁCH V BENÁTKÁCH NA IPRIMĚ

Ze Španělska se vrací láska na jednu noc

Už na začátku Svateb v Benátkách se v životě Olgy objeví známost, kterou naposledy viděla před deseti lety. Charismatický José Pivoda měl kdysi výstavu, po které s Olgou skončili u něj doma. José se vrací po deseti letech strávených ve Španělsku do Čech. Olga byla z návratu Josého v šoku, vypadá to, že José chce navázat na jejich noc. Olga ho odmítá, jenže José si rychle vybuduje vztah s jeho dětmi.

Náhodou zjišťuje, že dvojčata byly zplozena před deseti léty v jeho posteli. Domáhá se odpírané roli otce, chce vytvořit rodinu s krásnou Olgou. A nakonec se to podaří.

PODÍVEJTE SE NA PRVNÍ HEZKÉ OKAMŽIKY JOSÉHO A OLGY ZE SVATEB V BENÁTKÁCH NA IPRIMĚ.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.