Rozhovor s Petrem Čtvrtníčkem: Chceš, aby ti taky jedna přiletěla?

Seriál Přístav začíná už ve středu ve 20.15, kde uvidíte fantastickou seriálovou dvojici. Petr Čtvrtníček a Kateřina Kaira Hrachovcová si padli do oka. A vtipálek Čtvrtníček dokonce prozradil návod na to, jak dovede Kateřinu zklidnit!

Radim nekrade, Radim recykluje. Říká sám o sobě, že má rád pouze dvě věci - fenku Etiku a svoji Milenku Hrdou. Slečnu, kterou ulovil v místním konzumu, společně žijí v osadě Zátoka v jedné z chat.

Radim se svou přítelkyní dokáže dělat psí kusy. Jeho Milenka ho totiž miluje tak jako nikdo jiný a Radim na ni aplikuje svou speciální verzi lásky. To také ukázal během rozhovoru v zákulisí.

"Petr je skvělý herec a bezvadný kluk, já sem moc šťastná, že s takovým hercem můžu spolupartneřit, " prozrazuje Kateřina Kaira Hrachovcová. K tomu všemu ovšem musíte vidět skvělý rozhovor, který dokazuje, jak si herci padli do oka.

Podívejte se:

Boj jeho Milenky a Krupice

Milenka Hrdá, jeho dlouholetá přítelkyně. Svou lásku dává Milence najevo někdy hodně zvláštním způsobem. Radim si o sobě myslí, že je nejlepší, stejně jako jeho přítelkyně, jenže Milenka v osadě zápasí o post nejvíc sexy "baby" s Krupicí.

I na to má Radim skvělou odpověď:

Seriál Přístav uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.