Selfie z Přístavu od Katky Kairy Hrachovcové. Podívejte se na natáčení!

Kateřina Kaira Hrachovcová nám pravidelně posílá svoje fotografie z natáčení seriálu a hlavně to, jak ho ona sama vidí. Podívejte se na další várku (nejen) selfíček od vaší oblíbené herečky.

Kateřina Kaira Hrachovcová je umělecká duše, ráda vytváří své postavy. Jak se nám na začátku natáčení svěřila, její oblíbená postava Milenky, která je opravdu totálně ztřeštěná, vychází z hlavně komediálního módu.

Sama Kateřina však ráda tvoří i jiné věci než jsou charaktery na divadle a v seriálu, málokdo ví, že je to také malířka. Jak uvidíte ve fotogalerii, focení herečce také není cizí. Tentokrát se můžete těšit, jak se slaví Vánoce v seriálu, nebo jak vypadá Zátoka hodně brzy ráno.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.