Seriál Přístav byl komediální platformou pro dvojici Hrachovcová a Čtvrtníček. Podívejte se na nejlepší hlášky!

Úspěšný seriál Přístav se na Primě objevil na konci léta roku 2016 s Martinem Dejdarem v hlavní roli. Ten jako bývalý hokejista a učitel tělocviku utíká z velkoměsta a nešťastného manželství na venkov, kde potkává specifické postavičky jedné chatové osady. Mezi ně patří i Mili a Pátek, kteří se stali vtipnou složkou celého seriálu a studnicí hlášek! Podívejte se na to nejlepší.

Prima slaví 25 let existence! A v rámci ní samozřemě patří i zábava, kterou vyrábí pro diváky. V roce 2016 nastartovala stanice FTV Prima nový komediální seriál Přístav. Ten se odehrává částečně na vodě (přesněji v hausbótu) a vypráví o nových začátcích v pokročilém věku. Život jde totiž nastartovat klidně i v padesáti, když na to přijde!

NA VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU I S BONUSY SE MŮŽETE PODÍVAT NA IPRIMA.CZ

Seriál Přístav byl specifický i hvězdným obsazením jako byl Martin Dejdar, Vanda Hybnerová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Petr Čtvrtníček, Filip Blažek, Pavel Řezníček, Petra Hřebíčková a další. Všichni tito herci se podíleli na uvolněném pátečním večeru, kdy diváci mohli Přístav sledovat.

PRIMA SLAVÍ 25 LET! PUSŤTE SI TO NEJLEPŠÍ Z PROGRAMU ONLINE

Mili a Pátek, dvojice k popukání

Jednou z divácky nejoblíbenějších dvojic byla kuchařka a uklizečka Mili (Kateřina Kaira Hrachovcová) a její přítel (následně choť) Radim Pátek (Petr Čtvrtníček). Pátek byl samozvaným ochráncem celé osady a také obrovským "šetřílkem", zatímco Mili oplývala smyslem pro humor a životními moudry, které myslela smrtelně vážně. Mezi jeden z jejich koníčků bylo i úžasné komolení cizích slov.

Máme pro vás jeden ze sestřihů hlášek Kateřiny Kairy Hrachovcové jako Mili:

Přístav můžete sledovat online na www.iprima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.