Sledujte, jak Petr Čtvrtníček odbourá Kateřinu Kairu Hrachovcovou během natáčení

V pátečním dílu Přístavu jste mohli vidět i scény, jak Milenka bojuje se svým nastávajícím o to, aby nechal kozla Oldu naživu. Kateřina Kaira Hrachovcová se při ohnivém projevu Petra Čtvrtníčka odbourala, ale zachovala fazónu a scénu dohrála. Podívejte se na video.

Radim Pátek ukradl miláčka Přístavu, kozla Oldu, aby si z něj nadělal řízečky a klobásky pro svatbu s Milenkou Hrdou. Většina diváků už si zvykla na to, že Radim nechce za nic platit, ale on sám tvrdí, že nekrade – pouze recykluje.

Kateřina Kaira Hrachovcová hraje společně s Petrem Čtvrtníčkem dvojku, která už neodmyslitelně patří k seriálu Přístav. Většina diváků se těší právě na jejich společné scény. Herci nám přiznali, že se sice drží scénáře, ale během scén často improvizují a hlášky si většinou vymýšlejí sami přímo na scéně.

To byl dozajita i případ Petra Čtvrtníčka v tomto seriálovém momentu, který na Milenku spustí na téma "mužství", jak je vidět, Kateřinu to hodně zaskočilo a rozesmálo, ale zachovala se profesionálně a scénu dohrála.

Celý díl můžete vidět na Prima PLAY.

Přístav můžete sledovat na Primě každý pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.