Šmejdi v Přístavu skončili rvačkou. Pepa dostal půllitrem!

Přítel Ivanky Braunové, Míra Šimáček, patří mezi prodejce, kteří se specializují na důchodce. Ano, Míra je tzv. Šmejd. A jeho předváděcí akce v Přístavu skončí rvačkou s Pepou a poraněnou starou Braunovkou. Podívejte se na scénu z pondělí.

Míra si pronajal Přístav, aby mohl místním důchodcům předvést slavné hrnce za desítky tisíc či náramek s plíškem, jenž má zabránit infarktu za stovky korun. Do hospody pozve celou Zátoku s vyhovujícím rodným číslem. Mladší ročníky mají vstup zakázán stejně jako široká veřejnost. Což je zrovna u Přístavu a jejich štamgastů, kteří se rozhodl jedinou místní hospodu finančně podporovat svou pravidelnou návštěvou, dost obtížné.

Mírovi se však jeho prodejní "večírek" příliš nevyvedl. Majitelé hospody se důchodců zastali a celou dobu narušovali prodávání štamgasti, kteří se přišli najíst. S Pepou Krupičkou, který přišel se svou novou polovičkou se Míra dokonce popral. Novou přítelkyni Pepy nazval Míra "brécou" a logicky byl oheň na střeše, protože Pepa je k ženám gentleman a rozhodně je nenechá urážet.

Přístav uvidíte na Primě už v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.