Šmejdi v Přístavu skončili rvačkou. Pepa dostal půllitrem!

Přítel Ivanky Braunové, Míra Šimáček, patří mezi prodejce, kteří se specializují na důchodce. Ano, Míra je tzv. Šmejd. A jeho předváděcí akce v Přístavu skončí rvačkou s Pepou a poraněnou starou Braunovkou. Podívejte se na scénu z pondělí.

Míra si pronajal Přístav, aby mohl místním důchodcům předvést slavné hrnce za desítky tisíc či náramek s plíškem, jenž má zabránit infarktu za stovky korun. Do hospody pozve celou Zátoku s vyhovujícím rodným číslem. Mladší ročníky mají vstup zakázán stejně jako široká veřejnost. Což je zrovna u Přístavu a jejich štamgastů, kteří se rozhodl jedinou místní hospodu finančně podporovat svou pravidelnou návštěvou, dost obtížné.

Mírovi se však jeho prodejní "večírek" příliš nevyvedl. Majitelé hospody se důchodců zastali a celou dobu narušovali prodávání štamgasti, kteří se přišli najíst. S Pepou Krupičkou, který přišel se svou novou polovičkou se Míra dokonce popral. Novou přítelkyni Pepy nazval Míra "brécou" a logicky byl oheň na střeše, protože Pepa je k ženám gentleman a rozhodně je nenechá urážet.

Přístav uvidíte na Primě už v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.