Spí se ti dobře, řve Roman na expřítelkyni Hanku

Přístav II (23) – Roman mluví se znásilněnou

Milion korun českých. Takový obnos se rozhodl zaplatit Roman Mareš, majitel Přístavu, aby měl konečně pokoj a nehrozil mu soud za údajné znásilnění jeho expřítelkyně Hanky. Podívejte se na vyhrocenou scénu z pátečního dílu Přístavu.

Roman Mareš je obětí vlastního dobrého skutku, který se obrátil proti němu dost nehezkým způsobem. A ještě ho to bude stát hodně ppeněz, ačkoliv to jeho přítelkyně, bývalá soudkyně, rázně odmítá. Jenže Roman se děsí soudu a nepříjemného vyšetřování. Tereza si myslí, že protistranu rozpráší na kopytech. O tom ale Roman nechce ani slyšet. Po Přístavu dokonce začne shánět někoho, kdo by mu půjčil peníze, což nebude rozhodně lehké.

S expartnerkou Hankou a její přítelkyní se dokonce znovu setká v pracovně Terezy v Zátoce. Chce se s ženami vyrovnat, aby měl už konečně pokoj. A během jednání si pro sebe rozhodně nenechá žádné žádné emoce. Všechno Hance vyčte.

Na co se těšit v předposledním dílu Přístavu?

Druhá řada a třiadvacátý díl Přístavu vás rozhodně nenechá na pochybách, že se budete nudit. Každou postavičku z Přístavu totiž čeká něco jiného - jeden bude slavit, druhý bude smutnit, někteří se budou vztekat.

Třeba Pepa poznává slasti rodičovství. Malý Pepa je nespavec a celá rodina tak trpí nedostatkem spánku. Petr Dvořák, mladý muzikant a přítel Johany, nakonec odsouhlasí, že Lukáš už nebude jeho manažerem a zastupovat ho bude Flusalka. Myslí si, že tak rychleji vydělá peníze a koupí pro sebe a pro Johanu byt v Praze. Dusno je i v hospodě, kde je Drtina v permanentním konfliktu s Drakem.

Přístav uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.