Seriály a filmy

27. listopadu 2015 09:07

Petra Kloidová

Středeční Přístav: José nakonec Olgu opravdu podvede

Přístav (28) - upoutávka

Když Míra na konci pondělního Přístavu ukáže Olze Drozdové obraz s nahou Ivanou, Olga začne jednat. José se po strašné hádce na chvíli odstěhuje do Přístavu, kde pomáhá Romanovi a Markovi. A také se jde podívat na zmlácenou Ivanu...

Olga Drozdová, manželka Josého a matka jeho tří dětí, se cítí pořádně zrazená. O tom, že José maloval Ivanu, nic netušila stejně jako Míra. Ivana Braunová se rozhodne všechno Olze vysvětlit, ta však nechce nic slyšet. Ivanu má za rozvracečku manželství. Zmlácená single matka však od Drozdové chce alespoň svůj obraz.

Aférka Josého a Ivany však rozdělí i samotnou rodinu Drozdových, zatímco Alois věří Josému, Libuše a Olga už dělají rázné kroky k tomu, aby se nic takového neopakovalo. Marek s Romanem přijmou do Josého do Přístavu bez zbytečných otázek.

José však cítí povinnost jít zkontrolovat Ivanu, kterou Míra škaredě zmlátil, Prosí ji, aby ho šla udat na policii. Z důvěrného večeru se však vyklube něco víc.

Milenka přespí u Pepy, protože on má větší...

Milenka je po večerech stále sama doma a pořád se bojí. Nejvíce jí vyhovovalo, když s ní byl slaměný vdovec Pepa Krupička, proto se k němu pozve "na televizi". U Pepy pak stráví noc na gauči, ale bohužel zaspí. Radim ji po noční začne hledat a najde ji u Krupičky. Strhne se pořádná rvačka a Milenka ji pořádně rozsekne...

Roman je připravený říct pravdu

Roman Mareš je připravený svému nejlepšímu kamarádovi a byznys partnerovi o tom, že má poměr s jeho ženou. S Terezou se stále schází a jejich setkání jsou kvůli rodinnému životu Terezy pořádně nebezpečná. Roman před Markem hraje hru, že stále chodí se sestřičkou. Během jejich údajného rande se však sestřička z nemocnice objeví v Přístavu s tím, že Romana dlouho neviděla.

Marek si druhý den ráno na rozněžnělého Romana počká a uhodí na něj.

Další díl Přístavu uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky obraz vysvětlení

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.