Seriály a filmy

17. listopadu 2015 09:58

Petra Kloidová

Středeční Přístav: Krupice se vrací na místo činu

Ve středu uvidíte na Primě další díl seriálu Přístav. Podzim už mohutně udeřil a letní sezona skončila. Hospoda Přístav se začína vylidňovat, ale osudy lidí ze Zátoky zůstávají na pořadu dne. Co uvidíte?

Pepa v pondělí mohutně oslavoval SMS od manželky Pavlíny, která mu utekla (možná zpátky do Prahy, kam se vždycky chtěla vrátit). Její zpráva se stručným obsahem "OK" však nejspíš neznamenala, že se bude vracet s otevřenou náručí k Pepovi. Krupici sice v Zátoce tentokrát uvidíme, ale je otázka, na jak dlouho. Pepa je samozřejmě nadšený a už s Pavlínou naivně plánuje další společnou budoucnost. Není to pro Pavlínu jen jedna ze zastávek k minulému životu v Praze, jenž před deseti lety tak nechtěně opustila?

Tereza se odváže

Roman si dal před pár dny za úkol (mužská ješitnost), že úzkoprsou Terezu Skálovou odváže. Zatím se mu to daří jen z poloviny. Tereza se začne smát nebo dělat něco zakázaného, oči jí svítí a připomíná tu dívku, která kdysi chodila s hokejistou Markem Skálou. Tereza se však vždycky hodně rychle vrátí do role soudkyně. Promarněný žert s Romanem ji ale mrzel, a tak se rozhodne dát Romanovi další šanci. A tentokrát se povede, což uvidíte i v upoutávce!

Petr si uvědomí, co chce

Johana nedávno vyhodila Petra, který jí tvrdil, že se se svojí bývalou přítelkyní rozešel, ale nakonec se ukázalo, že to neudělal. A když jí konečně zavolal, že se musí vidět, Johana s nadšením utekla do Prahy, aby jí vlastně znovu přiznal, že to neudělal. Tentokrát se Petr vrací rovnou do Přístavu, kde Johana stále ještě pomáhá. Chce jí říct, že ji miluje, ale rodina Skálových mu nic nedá zadarmo.

Více uvidíte na Primě ve 20.15 už ve středu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.