Středeční Přístav: Marek začíná tušit, že Roman to táhne s Terezou

Přístav (30) - upoutávka

Není všem dnům konec, rozhodně ne pro Marka, kterému pomalu ale jistě začíná docházet, že jeho domněnky o Romanovi začínají být pravdivé. Nevědomky mu to potvrdí jedna osoba. A to není všechno. Co uvidíte ve středečním Přístavu?

Pánové z Přístavu pořád trpí nedostatkem dřeva na celou zimu a v Přístavu už to pomalu ale jistě vypadá jako v márnici. Nikde ani živáčka a pořádná zima! Během sbírání dřeva ti dva však uvidí věci, které by snad ani vidět nemuseli.

Dan dostane pusu

Náctiletý Dan, syn Josého a Olgy, se dostává do věku, kdy chce randit s holkami. Jeho hvězdou je oprsklá dcera dr. Jonáše, která ho v lese vyprovokuje k tomu, aby jí dal pusu. Následně se však ti dva pohádají a Danovi začíná docházet, že láska ještě bude pořádně zapeklitá věc.

Dan s Emmou si začínají myslet, že jejich rodiče se opravdu rozcházejí a José už má novou přítelkyni. O Ivaně ale nic netuší. Olga se rozhodne jít se znovu zeptat Ivany, co se mezi ní a Olgou stalo. Ivana se však nechá raději zapřít.

Ruský večírek v Přístavu

José potřebuje peníze, a tak se rozhodne vzít nabídku namalovat ruskou rodinu. V Přístavu nabídne, aby společně vytvořili pro rodinu i pořádný večírek. Že by měl Přístav konečně kšeft? Roman začne vyprávět v pražském bytě Skálových o tom, že by potřeboval zpěváka na ruský večer do Přístavu. Petr, přítel Johany, bude mít za úkol se naučit pár ruských písniček.

Během návštěvy Johany a Petra se Marek dozvídá, že Roman byl v pražském bytě u Terezy. Začne mu všechno docházet a rozhodne se jednat...

Podívejte se na Primu už ve středu ve 20.15 v Přístavu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.