Takhle vypadalo první léto v Přístavu Martina Dejdara. Podívejte se na úplně první díl seriálu!

Dva roky uběhly od seriálu Přístav, kde hrál hlavní roli Martin Dejdar. Podívejte se s námi, jak vypadala seriálová premiéra Přístavu.

Po řece do chatové osady připlouvá hausbót ze svého pražského kotviště s hlavním hrdinou Markem Skálou (Martin Dejdar) na palubě. Ten utíká ze života ve velkoměstě a nepodařeného manželství. Kámenem úrazu je to, že útěk hlavní postavy je tak trochu tajný...

Marek je bývalý prvoligový hokejista a čerstvě bývalý tělocvikář, který se rozhodl, že jeho život potřebuje nabrat nový vítr do plachet. Změní tedy kotviště i profesi a spolu s kamarádem z mládí, Romanem Marešem (Filip Blažek), znovu zprovozní opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka.

VÍCE SE O SERIÁLU PŘÍSTAV A JEHO POSTAVÁCH MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Spolu s hospodou ožívají i lidé, kteří doteď žili svými vlastními problémy za zdmi svých chat. Dvojice kamarádů tak při budování nového byznysu potkávají nejen bodrého automechanika Krupičku s manželkou (Martin Zounar, Jitka Schneiderová), ale i místního šmíráka, bonzáka a samozvaného ochránce veřejného pořádku Radima Pátka (Petr Čtvrtníček) s jeho ujetou přítelkyní Milenkou (Kateřina Kaira Hrachovcová) a další zábavné postavičky.

Slavíme 25 let Prima zábavy, tak si připomenňte ty nejlepší humorné seriály!

Podívejte se na první díl seriálu o vodě, českém létě a nových začátcích:

Sdílejte článek
Štítky přístav

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.