Tereza podlehla Drakovi! Páteční Přístav si můžete pustit na Prima PLAY!

Nestíháte páteční díly Přístavu z druhé série? Podívejte se online na všechny díly v našem archivu Prima PLAY.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Tereza se musí rozhodnout, co udělá s Drakem, jenž ji vydírá. Martin Pátek hacknul její e-mail, kde nalezl fotografii z minulosti. Tam je Tereza polosvlečená s muži, kteří jsou teď významní politikové.

Johana se vrátila a něco tuší

Johana, přítelkyně Petra, se konečně po několika týdnech v Anglii vrací zpět domů. Pro Johanu je spousta věcí nových, místo do bytu se vrací do domu v Zátoce. Už setkání s perverzním Adamem Drakem je pro ni zážitkem.

Roman dostane další otcovskou nabídku

Expřítelkyně Romana nakonec těhotná není, ale chce po Romanovi, aby se šance chopil znovu. Přijme nabídku Roman, kterému se kvůli jeho prvnímu rozhodnutí málem rozpadl vztah?

Podobné články

Martin nepadl daleko od stromu

Radim Pátek chce po Martinovi, aby si zaplatil stravenky na snídani u Pátkových doma. Martin stravenky na měsíc rozdal štamgastům z Přístavu, a tak Mili a Radima ráno čeká překvapení a početná návštěva dožadující se kus žvance.

Další díl Přístavu uvidíte na Primě v pátek ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.