Tereza se rozhodla praštit se soudem, podívejte se na celý díl na Prima PLAY

Nestihli jste páteční Přístav? Podívejte se na celý díl v online archivu Prima PLAY.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Tereza je vzteky bez sebe, když jí její šéf nabídne další zkorumpovaný případ. Chce, aby rozhodla ve prospěch zločince jen proto, že je to významný politik.

Tereza se bude muset rozhodnout. Zůstane v soudnictví, nebo půjde dál? A co na její rozhodnutí řekne její životní partner Roman? Nebude to hrozba jejich živobytí?

Problém u Josého

Za poslední dobu se hadi Josého dost změnili. José pátrá, zda je to puberta, nebo liberální výchova jejich matky. Braunovka se s jejich vychováním však nehodlá smířit. S Josém bude mít vážnou promluvua možná dojde i k hádce. Ovlivní to partnerství Josého a Ivanky?

Johana dostala pozvání na rande

V kuchyni na bridádě v Přístavu Johanu navštěvuje neplánovaně Martin Pátek. Martin se rozhodl, že Johanu dostane za každou cenu. Do kuchyně jí přinese pugét lučního kvítí a mrkev. Johana však nestíhá, nemá na něj čas. I tak Martin využije situace a zeptá se jí, zda by s ním šla na rande. Johana váhá... přijme?

Podívejte se na Přístav ve 20.15 již tento pátek na Primě!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.