Toto byla jedna z nejvyhrocenějších scén! Krupice a Marek se přiznali Pepovi!

Když si spolu Marek s Krupicí začali, bylo jim jasné, že jednou vyjde pravda najevo. A tak se to Krupice rozhodla říct manželovi Pepovi, jenže i to chce čas, což nerespektoval Marek Skála a vtrhl jim do konverzace. Připomeňte si celý díl.

Marek požádá Krupici, aby manželství s Pepou už konečně ukončila, nedokáže totiž snášet neustálé lhaní Pepovi a jakékoliv předstírání. Krupice čeká na správnou chvíli, ale ta stále nepřichází, protože Pepa se vrací domů pozdě a mírně opilý z Přístavu.

NA CELÝ DÍL PŘÍSTAVU SE PODÍVEJTE TADY

V konečný moment se Krupice osmělí a chystá se to sdělit Pepovi, který pro ni zrovna připravuje večeři, plánuje jejich společnou budoucnost a vybírá dlaždičky do jejich nového domu. Krupice se nadechuje, aby konečně řekla, co měla tak dlouho na srdci, když vtom přichází Marek, který se chce ujmout celé situace. Je to ale správně? A řekne nakonec všechno Pepovi?

Jaká bude Pepova reakce? Podívejte se na scénu z Přístavu!

Sdílejte článek
Štítky nový dům

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.