Toto je další tajné setkání Johany a Martina

Přístav II (12) – Mili chce, aby Martin hlídal Pátka

Mezi Petrem a Martinem to začíná vřít opravdu dost. Johana se s Martinem bez vědomí Petra znovu setká...Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu.

Roman poprosí Martina, aby mu vytvořil webové stránky Přístavu a kempu, ale potřebuje fotky. Jako bývalý fotograf by Přístav nafotil, ale nemá čas.

A také nemá modelku, která by ochotně pózovala. Martin má však další plán, jak se znovu sblížit s Johanou. Johana bude modelkou a Martin všechno nafotí na mobil jako provizorní reklamu pro Přístav. Johana je z pózování dost nesvá a rozhodně ji nepomáhá ani Martin, jenž s ní flirtuje každou volnou chvíli. Do toho přijde Petr, který si všimne, o co Martinovi jde...a rozhodne se jednat. Martinovi vylije na hlavu celý půlitr.

"On si opravdu myslí, že jsem mu ten facebook hacnul já," ptá se Martin Johany, která se s nim znovu potají setkala. Petr o jejich setkání rozhodně netuší. Johana je podezřele milá.

Podívejte se, co uvidíte v Přístavu?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.