Už dnes se dozvíte, jak budou vypadat Milenčiny svatební šaty!

Zátoka má teď jiné problémy než Milena Hrdá. Zátoka se totiž snaží přijít na to, kdo je ten podivný cizinec. Milena má úplně jiné starosti - už ji měli přijít svatební šaty! Jak budou vypadat? Podívejte se na scénu z pátečního Přístavu.

Milena si u Pátka vymohla, aby si mohla koupit svoje svatební šaty. Ten na to zpočátu nechtěl přistoupit, takže se Milenka od něj na konci málem odstěhovala, aby dostala svatbu, kterou si vždycy přála. Radimovi nic nezbývalo.

Milena si objednala šaty z internetového čínského obchodu, aby ušetřila. Krabice s šaty vša přišla Ivance Braunové, aby neměl Pátek nějaké zbytečné připomínky. Na šaty se můžete podívat již teď s předstihem. Nejspíš se všichni shodneme, že odpovídají přesně vkusu Milenky. A hlavní je, že sama nevěsta bude spokojená.

Podívejte se na páteční scénu!

Nezapomeňte ani na scénu, kdy se Milena potká s cizince, jenž si fotí jejich chatu. Milena se zkrátka nenechá jen tak vyoutovat ze hry!

Jak budou obyvatelé chatové osady na nového a tajemného příchozího reagovat, uvidíte už dnes večer na Primě ve 20.15.

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15!

VŠECHNY DÍLY UVIDÍTE NA PRIMA PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.