V čem je Milenka nejlepší? To prozradila v intimním rozhovoru Romanovi

Přístav je základnou pro pražské filmaře, kteří v Zátoce natáčejí film, a tak není divu, že se večer zábava s jedním slavným hercem trochu zvrtne. Ten přišel na jedno pivo a už zůstal. Roman se nenechá zahanbit a vyvzve Milenku k tanci. Podívejte se na video ze středečního dílu.

Filmový štáb z Prahy natáčí v Zátoce kriminální film, kde hraje jednu z hlavních rolí - svědka násilného činu - malý Dan Drozd. Všichni občané Zátoky tak mají možnost se alespoň na pár sekund zapsat do dějin kinematografie v roli komparsu. Libuše, Milenka a Arleta společně s Emmičkou ztvárňují tzv. vesnické ženy. Tedy alespoň představu filmového štábu, jak by měly takové ženy vypadat.

Hlavní hvězda natáčení, slavný herec, jenž hraje vraha (Marek Taclík) si po konci natáčení zajde na jedno pivo do Přístavu. Zaujme ho však bývalá manželka Dr. Jonáše. Ti dva spolu flirtují a večer zakončí vášnivým tancem.

Roman tak požádá o tanec Milenku, která právě douklízela všechny pokoje. Milenka má pro něj připravené tajemství, o kterém Roman neměl ani zdání. Prozradí mu ve chvíli, kdy jsou tělo na tělo, v čem je ze všeho nejlepší.

Začervená se Roman?

Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu, který uvidíte na Primě ve 20.15.

Co dalšího uvidíte na Primě ve středu v dalším dílu Přístavu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.