V Přístavu pověsí Radima Pátka. Co provedl?

Přínosnější by bylo zeptat se na to, co Pátek neprovedl. Manipulativní masáž Milenky Hrdé, jeho milenky, přinesla ovoce. Muži ze Zátoky se rozhodli Radimovi pomoci při rozhodování, zda si Milenku vzít. Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Důležité je upozornit na to, že Radim Pátek svatbu s Milenkou neodmítá proto, že by ji dostatečně nemiloval, ale kvůli tomu, že svatba je drahá záležitost. V tomto ohledu má sice pravdu, ale každý, kdo miluje, by se neměl na peníze ohlížet. Milenka je v depresích z toho, že jí Radim nedokáže dát, co chce – svatbu jako řemen.

Během dne pláče v Přístavu a většina už se na to nemůže dívat. Milenka byla Radimovi vždy věrnou partnerkou, to však viditelně nestačí. Radima si museli vzít do parády muži ze Zátoky, aby mu konečně domluvili. Uhne Radim pod návalem krve do hlavy a slíbí Milence svatbu?

Opilá a žárlivá Milenka

Milenka o akci, kterou plánují muži, nic neví, protože ji Roman s Josém opili kvalitní vodkou z Přístavu. Mili si mezitím potyká s Terezou, jež se ji pokusí rozveselit. Totálně opilou Milenu dokonce táhne domů. Ta je celá bez sebe i ve chvíli, kdy Kobliha, sestřenice Terezy, perfektně naporcuje sraženého divočáka. Je snad knihovnice Kobliha lepší kuchařkou než sama Milenka Hrdá? Mili se brání!

Podobné články

Má Olga někoho v Itálii?

José jako slaměný vdovec vychovává dvojčata v Přístavu stále sám. Děti v hospodě, kde José částečně pracuje, dokonce píšou úkoly, což se nelíbí babičce. Libuše Drozdová má na výchovu Josého vlastní názor. José v radosti, že budou mít na stole zvěřinu, zavolá Olze do Itálie, aby přijela i s jejich roční dcerou. Olga odmítá a nechce slíbit ani bližší datum příjezdu. José pojme podezření, že Olga si v Itálii někoho našla. Ptá se Romana, ale ten prý nic netuší.

Takové podezření pojmou i její rodiče. Během skypování totiž Olga předává roční dceru "italskému kamarádovi". Našla si Olga během své manželské krize nového přítele?

Petr se připravuje na další kolo do rádia

Petr po telefonátu, že postupuje do dalšího kola na pozici moderátor rádia, zase stagnuje a nijak se nepřipravuje. Přitom ví, že jeho slabá stánka je mluvený projev – mluví příliš rychle. Johana ho donutí, aby pořádně cvičil a domluví mu hodiny u operní pěvkyně Braunové v Zátoce. Petrovi to ale příliš nepůjde, můžete se tedy těšit na hodně zábavné scénky a otráveného Petra.

Přístav uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.